Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Roma Tomato - Avg 0.25 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.25 avg/ea
    $0.98/lb
    Final cost based on weight
  • Bagged Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $0.60/lb
  •  Iceberg Lettuce - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.48
  •  Green Cabbage - Avg 3.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.62 avg/ea
    $0.77/lb
    was $2.99 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  •  Green Bell Peppers - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.78
  •  Golden Sweet Potato - Avg 0.70 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.97 avg/ea
    $1.38/lb
    Final cost based on weight
  • Large Baking Potato - Avg 0.85 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.75 avg/ea
    $0.88/lb
    Final cost based on weight
  •  Sweet Yellow Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.02 avg/ea
    $1.28/lb
    Final cost based on weight
  •  White Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.10 avg/ea
    $1.38/lb
    Final cost based on weight
  •  Cucumber - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.78
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Taylor Farms Iceburg Shredded Lettuce - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.18
    $0.27/oz
  •  Green Onions - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.78
  •  Red Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.34 avg/ea
    $1.68/lb
    Final cost based on weight
  • Bagged Potatoes - 10 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.40/lb
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Cilantro - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.58
  •  Broccoli Crowns - Avg 1.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.47 avg/ea
    $2.48/lb
    Final cost based on weight
  • Bagged Yellow Onions - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.77
    $0.92/lb
    was $3.88
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Jalapeno Peppers - Avg 0.20 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.24 avg/ea
    $1.18/lb
    Final cost based on weight
  •  Celery - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.48
  •  Corn - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
  • Onions - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $1.49/lb
  •  Tomatillo - Avg 0.25 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.32 avg/ea
    $1.28/lb
    Final cost based on weight
  •  Chayote Squash - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.98
  •  Colossal Garlic - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.78
  •  Hothouse Tomato - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.33 avg/ea
    $1.77/lb
    was $1.71 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  •  Serrano Pepper - Avg 0.10 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.20 avg/ea
    $1.97/lb
    was $0.30 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  •  Tomatoes - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.71 avg/ea
    $2.28/lb
    Final cost based on weight
  •  Tomato - Avg 1.50 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.42 avg/ea
    $2.28/lb
    Final cost based on weight
  •  Crookneck Yellow Squash - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.89 avg/ea
    $1.48/lb
    Final cost based on weight
  •  Asparagus - Avg 1.20 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98 avg/ea
    $4.98/lb
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?