Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Southern Mustard Potato Salad - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.97
    $0.12/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • Brookshire's Classic Potato Salad - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.97
    $0.12/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • Brookshire's Southern Mustard Potato Salad - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Brookshire's Deviled Egg Potato Salad - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $13.49
    $0.28/oz
  •  Chicken Fried Chicken Salad - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Black & Gold Chef Salad - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.46/oz
  • Brookshire's Classic Potato Salad - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Naked Green Machine Chilled Juice Smoothie - 64 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $11.48
    $0.18/fl oz
  • Hormel Smoked Turkey Gatherings Brand Snack Tray - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.49
    $0.68/oz
  • Brookshire's Deviled Egg Potato Salad - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Hormel Pepperoni Gatherings Brand Snack Tray - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.49
    $0.68/oz
  • Hillshire Genoa Salame & White Cheddar Cheese Snacking Protein Small Plates - 2.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $1.19/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
  •  White Meat Chicken Salad - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Bolthouse Farms Carrot 100% Juice - 52 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.48
    $0.16/fl oz
  • Hillshire Snacking Uncured Pepperoni With Natural White Cheddar Cheese & Toasted Rounds - 2.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $1.19/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
  • Brookshire's Gourmet Macaroni Salad - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.29
    $0.33/oz
  • Brookshire's Gourmet Macaroni Salad - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.97
    $0.12/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • Jimmy Dean Morning Combos Mini Maple Pancakes And Turkey Sausage Bites - 3.27 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.68
    $1.13/oz
  • Panera Bread Broccoli Cheddar Soup - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Brookshire's Gourmet Cole Slaw - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • Brookshire's Kc Classic BBQ Baked Beans - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Brookshire's Original BBQ Baked Beans - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Chicken Caesar Salad - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
  • Dietz & Watson Artisan Classic Turkey Sandwich - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
  • Fresh By Seafood Salad - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.62/oz
  • Fried Rice - Avg 0.69 Lb

    Open Product Description
    $4.82 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ham & Cheese Pinwheels - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • Hillshire Snacking Small Plates Hot Calabrese Salame - 2.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $1.19/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
  • Hillshire Snacking Small Plates Italian Dry Salame - 2.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $1.19/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
  • Hillshire Snacking Small Plates Wine-Infused Salame - 2.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $1.19/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
Can't find what you're looking for?