Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Iceberg Lettuce - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.48
  • Taylor Farms Iceburg Shredded Lettuce - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.18
    $0.27/oz
  • Romaine Hearts - 3 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.88
    $1.29 each
  • Taylor Farms Chopped Romaine Lettuce Hearts Of - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.77
    $0.18/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Taylor Farms Green Leaf Shredded Lettuce - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $0.66/oz
  •  Green Leaf Lettuce - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.28
  •  Romaine Lettuce - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
  • Local Bounti Butter Lettuce - 4 Ounce

    Open Product Description
    $3.28
    $0.82/oz
  • Local Bounti Butter Lettuce Clamshell - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
  • Local Bounti Romaine Crisp Baby Leaf - 4 Ounce

    Open Product Description
    $3.28
    $0.82/oz
  • Organic Kale - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.98
Can't find what you're looking for?