Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • General Mills Cinnamoji Toast Crunch Large Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 16.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.36/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • Kellogg's Family Size Frosted Flakes Cereal - 21.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.30/oz
  • General Mills Cheerios Real Honey & Natural Almond Flavor Large Size Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 15.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.98
    $0.39/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • Cheerios Large Size Toasted Whole Grain Oat - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.18
    $0.51/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.98
    $0.37/oz
  • Malt O Meal Family Size Cocoa Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.47
    $0.22/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Sweetened Rice Cereal - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.98
    $0.36/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 16th
  • Kellogg's Rice Krispies Toasted Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.50/oz
  • Malt O Meal Cereal Tootie Fruities - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.24/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • General Mills Kix Family Size Crispy Corn Puffs - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.36/oz
  • General Mills Large Size Cocoa Puffs Frosted Corn - 15.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.18
    $0.41/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • KELLOGG's Corn Flakes Family - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.36/oz
  • Malt O Meal Family Size Fruity Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.47
    $0.22/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cap'n Crunch 's Sweetened Corn & Oat Cereal Berries Naturally & Artificially Flavored - 11.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.34/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 21st
  • Malt O Meal Mom Fruity Dyno Bites - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.48
    $0.20/oz
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Large Size Sweetened Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.47
    $0.36/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Quaker Oatmeal Squares Crunchy Whole Grain Cereal Brown Sugar - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.48
    $0.38/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.18
    $0.43/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 18th - Oct 14th
  • General Mills Lucky Charms Large Size Frosted Toasted Oat Cereal With Marshmallows - 14.9 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.98
    $0.40/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.98
    $0.39/oz
  • General Mills Cheerios With Real Honey & Natural Almond Flavor Nut Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.98
    $0.37/oz
  • KELLOGG's Froot Loops Cereal In A Cup - 1.25 Ounce - 2 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.97
    $0.39/oz
    was $1.78
    Offer Valid: Aug 19th - Oct 2nd
  • Malt O Meal Berry Colossal Crunch - 26 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.21/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Malt O Meal Cinnamon Toasters Cereal - 33 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.20/oz
  • Malt O Meal Mom Smores Supersize - 30 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.22/oz
  • General Mills Cookie Crisp Chocolate Chip Cereal - 10.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.18
    $0.49/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 18th - Oct 14th
  • Kellogg's Family Size Apple Jacks Cereal - 16.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.39/oz
  • Post Honey Bunches Of Oats With Oats & Honey Bunches Of Sweetened Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.33/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 16th
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.30/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Post Raisins Dates & Pecans Great Grains - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.34/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
Can't find what you're looking for?