Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Gala Apples - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.77
    $0.92/lb
    was $3.48
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Honey Crisp Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.49 avg/ea
    $2.48/lb
    Final cost based on weight
  • Candy Heart Grapes - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98/lb
    $2.98/lb
    Final cost based on weight
  •  Gala Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.13 avg/ea
    $1.88/lb
    Final cost based on weight
  • Apples - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $1.32/lb
    was $6.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Red Delicious Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  •  Red Delicious Apples - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
  •  Granny Smith Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.07 avg/ea
    $1.78/lb
    Final cost based on weight
  • Crunch Pak Mixed Apple Slices - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.18
    $0.30/oz
  • Rockit Miniature Apples - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.16/oz
  • Sugarbee Apples - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.98
    $3.49/lb
  • Apples - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.18
    $2.09/lb
  •  Golden Delicious Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.07 avg/ea
    $1.78/lb
    Final cost based on weight
  • Crunch Pak Sweet Apple Slices - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.18
    $0.30/oz
  •  Cosmic Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  • Granny Smith Apples - 3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.77
    $0.92/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Red Delicious Apples - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $1.33/lb
  • Cascade Crest Organics Crisp & Juicy Organic Gala Apples - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible
    Organic

    Open Product Description
    $4.48
    $2.24/lb
  •  Fuji Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.89 avg/ea
    $1.48/lb
    Final cost based on weight
  • Gala Apples - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.98
    $1.40/lb
  •  Pink Lady Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.01 avg/ea
    $1.68/lb
    Final cost based on weight
  • Chelan Fresh Honeycrisp Apples - 907 Gram
    SNAP EBT Eligible
    Organic

    Open Product Description
    $7.48
    $0.01/g
  •  Cortland Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  • Fuji Apples - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $1.33/lb
Can't find what you're looking for?