Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Lay's Potato Chips Classic - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Tostitos Dip Queso Blanco Medium - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Lay's Barbecue Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Crunch 'N Munch Popcorn With Peanuts Buttery Toffee - 3.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.28
    $0.37/oz
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $3.98/lb
  • Lay's Wavy Original Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.77
    $0.49/oz
    was $13.69
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Fritos Flavored Cheese Dip Jalapeno Cheddar - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.50/oz
  • Tastykake Iced Honey Bun - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.98
    $0.33/oz
    was $2.78
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 12th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 15.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.47/oz
  • Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Cheetos Crunchy Cheddar Jalapeno Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Little Debbie Honey Buns - 1.767 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.97
    $0.28/oz
    was $3.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Frito Lay Flavor Mix Variety Pack - 41.38 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $19.98
    $0.48/oz
    was $27.79
    Offer Valid: Jan 26th - Jan 11th
  • Little Debbie Big Pack Honey Buns - 2.361 Ounce - 9 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.48
    $0.26/oz
  • Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Chester's Fries Flamin' Hot Flavored Corn Snacks  - 5.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
  • Fritos Flavor Twists Honey BBQ Flavored Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Ruffles Potato Chips Original - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.56/oz
  • Tostitos Cantina Thin & Crispy Tortilla Chips - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Little Debbie With Chocolate Chip Candy Cosmic Brownies - 2.183 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.97
    $0.23/oz
    was $3.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
Can't find what you're looking for?