Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Naval Oranges - 4 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $1.50/lb
  •  Lime - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.25
  •  Lemon - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.78
  • Lemons - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $1.99/lb
  •  Lemon - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.68
  •  Lime - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.78
  •  Cara Cara Orange - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.49 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  • Mandarins Bag - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $1.66/lb
  • Limes - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $2.49/lb
  •  Navel Orange - Avg 0.90 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.78 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  • Oranges - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $1.99/lb
  •  Grapefruit - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.38
  • Grapefruit - 1 Each

    Open Product Description
    $1.28
Can't find what you're looking for?