Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.30/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • General Mills Cheerios Real Honey & Natural Almond Flavor Large Size Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 15.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.98
    $0.39/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • KELLOGG's Frosted Flakes Large - 17.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.35/oz
  • KELLOGG's Corn Flakes Family - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.36/oz
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.33/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 16th
  • General Mills Cinnamoji Toast Crunch Large Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 16.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.36/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • Kellogg's Family Size Froot Loop Cereal - 16.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.39/oz
  • Post Honey Bunches Of Oats With Oats & Honey Bunches Of Sweetened Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.33/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 16th
  • Post Honey Roasted Large Size Sweetened Cereal With Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.30/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • General Mills Lucky Charms Large Size Frosted Toasted Oat Cereal With Marshmallows - 14.9 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.98
    $0.40/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.98
    $0.37/oz
  • Malt O Meal Berry Colossal Crunch - 26 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.21/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Quaker Whole Grain Rolled Oats Quick 1-Minute Regular - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.14/oz
    was $6.98
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.18
    $0.43/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 18th - Oct 14th
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Sweetened Rice Cereal - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.98
    $0.36/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 16th
  • General Mills Large Size Cocoa Puffs Frosted Corn - 15.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.18
    $0.41/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • POP-TARTS Strawberry Frosted Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $0.24/oz
  • Cap'n Crunch 's Sweetened Corn & Oat Cereal Berries Naturally & Artificially Flavored - 11.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.34/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 21st
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Large Size Sweetened Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.47
    $0.36/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Trix Large Size - 13.9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.18
    $0.44/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • Quaker Instant Grits Butter - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.41/oz
    was $4.48
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Malt O Meal Family Size Fruity Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.47
    $0.22/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.98
    $0.29/oz
    was $8.48
    Offer Valid: Jan 16th - Oct 14th
  • Cap'n Crunch Sweetened Corn & Oat Cereal - 12.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.32/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 21st
  • Bimbo Donas Sugared Donuts - 11.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.40/oz
  • Malt O Meal Mom Cinnamon Toaster - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.23/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Malt-O-Meal Frosted Flakes - 30 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.18/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Quaker Whole Grain Oats Quick 1-Minute - 510 Gram
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.68
    $0.01/g
    was $5.48
    Offer Valid: Feb 18th - Jan 15th
  • Brookshire's Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal - 1.51 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $0.20/oz
    was $3.38
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Post Cocoa Pebbles Large Size Chocolate Flavored Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.47
    $0.36/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th