Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Lay's Potato Chips Classic - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $3.98/lb
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Calidad Brand Jumbo Size Round Tortilla Chips Nachos - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.18
    $0.17/oz
    was $5.18
    Offer Valid: Sep 30th - Nov 30th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Little Debbie Honey Buns - 1.767 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.97
    $0.28/oz
    was $3.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Lay's Wavy Original Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Lay's Barbecue Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Tostitos Cantina Traditional Yellow Corn Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
  • Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cheetos Crunchy Cheddar Jalapeno Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Cheetos Crunchy XXTRA Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Lay's Cheddar & Sour Cream Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Bimbo Mini Mantecadas Vanilla Muffins - 17.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.48
    $0.31/oz
  • Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Cheetos Crunchy Flamin' Hot Limon Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Tostitos Dip Queso Blanco Medium - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Little Debbie Oatmeal Creme Pies - 1.35 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.97
    $0.18/oz
    was $3.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Lay's Wavy Hickory BBQ Flavored Potato Chips  - 7.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Takis Tortilla Chips, Fuego, Extreme - 3.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.78
    $0.86/oz