Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Cooked Chicken Leg Quarters - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
  • Spicy Fried Chicken Tender - Avg 0.56 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.46 avg/ea
    $7.97/lb
    was $5.59 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Regular Fried Chicken Tender - Avg 0.71 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.66 avg/ea
    $7.97/lb
    was $7.09 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Fried Chicken Drum - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
  • Fried Chicken Thigh - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
  • Fried Chicken Breast - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
  • Fried Chicken Wing - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
  • Corn Dog - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
  • Original Rotisserie Chicken - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.97
  • Garlic Medley Rotisserie Chicken - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.97
  • Lemon Pepper Rotisserie Chicken - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.97
  • Apple Cobbler - Avg 0.58 Lb

    Open Product Description
    $2.89 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Half Slab BBQ Pork Ribs - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
  • 8 Piece Dark Meat Roasted Chicken - 36 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.31/oz
  • Banana Pudding - Avg 0.59 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.89 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • BBQ Rotisserie Chicken - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.97
  • Boneless Buffalo Wings - Avg 0.66 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.59 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Peach Cobbler - Avg 0.62 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.09 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts Chicken Fried Steak & Mashed Potatoes - Avg 0.88 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.03 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Southern Fried Fish - Avg 0.51 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.09 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight