Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Southern Mustard Potato Salad - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.97
    $0.12/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • Brookshire's Classic Potato Salad - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.97
    $0.12/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • Savoie's Real Cajun Dressing Mix - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.48
    $0.33/oz
  • Brookshire's Original BBQ Baked Beans - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Brookshire's Classic Cole Slaw - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.97
    $0.12/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • RESER's Fine Foods Mustard Potato Salad - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.29/oz
  • RESER's Fine Foods Original Potato Salad - 16 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.29/lb
  • Single Serve Mac & Cheese - Avg 0.63 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.14 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight