Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Bananas - Avg 0.40 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.20 avg/ea
    $0.50/lb
    Final cost based on weight
  • Strawberries - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $3.98/lb
  • Strawberries - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.98
    $3.99/lb
  • Blueberries - 1 Dry Pint (US)
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.88
    $4.88/pt
  • Naval Oranges - 4 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $1.50/lb
  •  Hass Avocados - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.58
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Mandarins Bag - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $1.66/lb
  •  Seedless Green Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.46 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  •  Cantaloupe - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.48
  • Gala Apples - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.77
    $0.92/lb
    was $3.48
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Red Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.48 avg/ea
    $3.77/lb
    was $8.96 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  •  Seedless Red Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.46 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  •  Green Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.48 avg/ea
    $3.77/lb
    was $8.96 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  •  Honey Crisp Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.49 avg/ea
    $2.48/lb
    Final cost based on weight
  •  Pineapple - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
  • Bi-Color Red & Green Grapes - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $1.99/lb
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Lemon - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.78
  •  Lime - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.25
  •  Cotton Candy Grapes - 1 Pound - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.21 avg/ea
    $4.98/lb
    Final cost based on weight
  • Cotton Candy Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.21 avg/ea
    $4.98/lb
    Final cost based on weight
  •  Seedless Black Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.96 avg/ea
    $3.98/lb
    Final cost based on weight
  • Blackberries - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $0.50/oz
  •  Lime - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.78
  •  Lemon - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.68
  •  Navel Orange - Avg 0.90 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.78 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  •  White Flesh Peach - Avg 0.50 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.64 avg/ea
    $3.28/lb
    Final cost based on weight
  • Lemons - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $1.99/lb
  •  Kiwi - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.78
  • Raspberries - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $0.50/oz
  •  Red Delicious Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?