Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • M&M's Milk Chocolate Candy Theater Box, Box - 3.1 Ounce

    Open Product Description
    $1.48
    $0.48/oz
  • Hershey's Milk Chocolate - 1.55 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.98
    $1.28/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates - 1.3 Ounce

    Open Product Description
    $2.48
    $1.91/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates - 5.3 Ounce

    Open Product Description
    $8.98
    $1.69/oz
  • HERSHEY's King Milk Chocolate With Whole Almonds - 2.6 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $1.15/oz
  • HERSHEY's Giant Milk Chocolate - 0.302 Ounce - 25 Count

    Open Product Description
    $5.48
    $0.72/oz
  • Ferrero Rocher Assorted Fine Confections - 4.6 Ounce

    Open Product Description
    $8.98
    $1.95/oz
  • HERSHEY's King Milk Chocolate - 2.6 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $1.15/oz
  • Lindt Excellence White Lindor Bag - 5.1 Ounce

    Open Product Description
    $7.48
    $1.47/oz
    was $8.98
    Offer Valid: Sep 18th - Oct 16th
  • PANGBURN's Of Texas Millionaires Pecans & Honey Caramel Covered In Milk Chocolate - 16.75 Ounce

    Open Product Description
    $17.98
    $1.07/oz
  • Hershey's Milk Chocolate With Whole Almonds - 1.45 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.98
    $1.37/oz
  • Milky Way Us Milky Way Candy Milk Chocolate Bar, Share Size - 3.63 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $0.82/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Sharing Size, Bag - 10 Ounce

    Open Product Description
    $6.98
    $0.70/oz
  • HERSHEY's Whole Almonds Milk Chocolate With - 1.45 Ounce - 6 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.98
    $1.03/oz
  • 3 Musketeers Fun Size Milk Chocolate Candy Bars - 10.48 Ounce

    Open Product Description
    $6.98
    $0.67/oz
  • Milky Way Fun Size Chocolate Candy Bars - 10.65 Ounce

    Open Product Description
    $6.98
    $0.66/oz
  • HERSHEY's Almonds Milk Chocolate - 0.295 Ounce - 25 Count

    Open Product Description
    $5.48
    $0.74/oz
  • HERSHEY's Special Dark Hersheys Mildly Sweet Chocolate Giant Bar - 7.56 Ounce

    Open Product Description
    $5.48
    $0.72/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Party Size, Bag - 38 Ounce

    Open Product Description
    $15.98
    $0.42/oz
  • Hershey's Kisses Brand Kisses Brand Milk Chocolate - 35.8 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $15.98
    $0.45/oz
  • Hershey's Miniatures Chocolate Candy - 35.9 Ounce

    Open Product Description
    $15.98
    $0.45/oz
  • HERSHEY's Milk Chocolate - 1.55 Ounce - 6 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.98
    $0.97/oz
  • HERSHEY's Symphony Xl Creamy Milk Chocolate Almonds & Toffee Chips - 4.25 Ounce

    Open Product Description
    $3.78
    $0.89/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candy - 1.69 Ounce

    Open Product Description
    $1.78
    $1.05/oz
  • Ghirardelli Raspberry Squares Dark Chocolate 6 Dk Rasp Sq Sub Nest - 5.32 Ounce

    Open Product Description
    $7.48
    $1.41/oz
    was $7.98
    Offer Valid: Sep 11th - Dec 25th
  • Lindt Excellence Milk Lindor Bag - 5.1 Ounce

    Open Product Description
    $7.48
    $1.47/oz
    was $8.98
    Offer Valid: Sep 18th - Oct 16th
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Family Size, Bag - 18 Ounce

    Open Product Description
    $9.98
    $0.55/oz
  • Bear Creek Darn Good Chili Soup Mix - 1.1 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.58
    $0.52/oz
  • Ghirardelli 72% Cacao Intense Dark Chocolate 12 Int Dk Twl Dlt Br - 3.5 Ounce

    Open Product Description
    $6.48
    $1.85/oz
    was $6.98
    Offer Valid: Sep 11th - Oct 16th
  • 3 Musketeers Minis Size Milk Chocolate Candy Bars, Bag - 8.4 Ounce

    Open Product Description
    $6.98
    $0.83/oz
Can't find what you're looking for?