All sale items

7164 items

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Hass Avocados - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.58
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.97 WYB 2
    Blue Bell Cherry Vanilla Brown Rim Ice Cream Half Gallon - Half Gallon
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.47
    $16.94/gal
    was $8.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.97 WYB 3
    Coca-Cola Original Soda Soft Drink  - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.97 WYB 3
    Dr Pepper Soda - 12 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.91/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Guidry's Catfish Fillets - 4 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $34.98
    $8.75/lb
    was $37.98
    Offer Valid: Aug 5th - Oct 21st
  • LIMIT 2
    Hormel Pork Spareribs - Avg 5.69 Lbs
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $11.21 avg/ea
    $1.97/lb
    was $20.37 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • $5.97 WYB 3
    Sprite Lemon Lime Soda Soft Drinks - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Standard Pride 73% Lean / 27% Fat, Ground Beef Roll - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.94
    $5.47/lb
    was $13.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Super 1 Foods Purified Drinking Water - 16.9 Fluid Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.97
    $0.01/fl oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • LIMIT 2
    Super 1 Foods Value Pack Boneless Skinless Chicken Breasts - Avg 3.54 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.97 avg/ea
    $1.97/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • LIMIT 2
    Super 1 Foods Value Pack Chicken Wings - Avg 4.29 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.45 avg/ea
    $1.97/lb
    was $17.07 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Velveeta Cheese Original - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.97
    $0.22/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 30th - Jan 6th
  • Hormel Pork Butt - Avg 7.79 Lbs
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $19.24 avg/ea
    $2.47/lb
    was $32.56 avg/ea
    Offer Valid: Sep 24th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • $5.97 WYB 3
    Coca-Cola Zero Sugar Soda Soft Drink - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Brookshire's & Super 1 Foods Thin Sliced White Enriched Bread - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.77
    $0.09/oz
    was $1.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Super Pack Breakfast Pork Chops - Avg 2.17 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.44 avg/ea
    $2.97/lb
    was $10.81 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Super Pack Assorted Pork Chops - Avg 3.70 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.14 avg/ea
    $2.47/lb
    was $13.99 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Ro-Tel Rotel Diced Tomatoes And Green Chilies - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.58
    $0.16/oz
    was $2.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 14th
  • Lay's Potato Chips Classic - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Ranch Style Brand Beans - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.48
    $0.10/oz
    was $1.68
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 21st
  • $5.97 WYB 3
    Diet Coke Soda Soft Drink - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Down Home Brand Hickory Smoked Sausage - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.48
    $0.35/oz
    was $8.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Dec 18th
  •  Green Cabbage - Avg 3.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.62 avg/ea
    $0.77/lb
    was $3.33 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Owens Regular Premium Pork Sausage - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.31/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 14th
  • Calidad Corn Chips Tortilla - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.47
    $0.22/oz
    was $2.58
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Cucumber - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.78
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Red Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.48 avg/ea
    $3.77/lb
    was $8.96 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Usa Farm-Raised Catfish Fillet - Avg 1.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.76 avg/ea
    $6.97/lb
    was $13.27 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Kraft Prepared Cheese Product American - 0.75 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.37/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 21st
  • Bagged Yellow Onions - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.77
    $0.92/lb
    was $3.88
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
Can't find what you're looking for?