Fried Chicken Drum - 1 Each, $1.99DeliAdd Fried Chicken Drum - 1 Each to Favorites.Add Fried Chicken Drum - 1 Each to Favorites.Fried Chicken Drum - 1 EachOpen Product Description$1.99Add to Cart
Southern Fried Fish - Avg 0.51 Lb, $5.09 avg/eaDeliAdd Southern Fried Fish - Avg 0.51 Lb to Favorites.Add Southern Fried Fish - Avg 0.51 Lb to Favorites.Southern Fried Fish - Avg 0.51 LbOpen Product Description$5.09 avg/ea$9.99/lbFinal cost based on weightAdd to Cart
Fried Chicken Thigh - 1 Each, $1.99DeliAdd Fried Chicken Thigh - 1 Each to Favorites.Add Fried Chicken Thigh - 1 Each to Favorites.Fried Chicken Thigh - 1 EachOpen Product Description$1.99Add to Cart
Cooked Chicken Leg Quarters - 1 Each, $2.99DeliAdd Cooked Chicken Leg Quarters - 1 Each to Favorites.Add Cooked Chicken Leg Quarters - 1 Each to Favorites.Cooked Chicken Leg Quarters - 1 EachOpen Product Description$2.99Add to Cart
Regular Fried Chicken Tender - Avg 0.71 Lb, $5.66 avg/eaDeliAdd Regular Fried Chicken Tender - Avg 0.71 Lb to Favorites.Add Regular Fried Chicken Tender - Avg 0.71 Lb to Favorites.Regular Fried Chicken Tender - Avg 0.71 LbOpen Product Description$5.66 avg/ea$7.97/lb was $7.09 avg/eaOffer Valid: Sep 30th - Oct 7thFinal cost based on weightAdd to Cart
Fried Chicken Wing - 1 Each, $1.99DeliAdd Fried Chicken Wing - 1 Each to Favorites.Add Fried Chicken Wing - 1 Each to Favorites.Fried Chicken Wing - 1 EachOpen Product Description$1.99Add to Cart
Fried Chicken Breast - 1 Each, $3.49DeliAdd Fried Chicken Breast - 1 Each to Favorites.Add Fried Chicken Breast - 1 Each to Favorites.Fried Chicken Breast - 1 EachOpen Product Description$3.49Add to Cart
Classic Chicken Pot Pie - 1 Each, $5.99DeliAdd Classic Chicken Pot Pie - 1 Each to Favorites.Add Classic Chicken Pot Pie - 1 Each to Favorites.Classic Chicken Pot Pie - 1 EachOpen Product Description$5.99Add to Cart
Chicken Livers - Avg 0.66 Lb, $3.29 avg/eaDeliAdd Chicken Livers - Avg 0.66 Lb to Favorites.Add Chicken Livers - Avg 0.66 Lb to Favorites.Chicken Livers - Avg 0.66 LbOpen Product Description$3.29 avg/ea$4.99/lbFinal cost based on weightAdd to Cart
Bone In Buffalo Wing Sold Hot - Avg 0.74 Lb, $7.39 avg/eaDeliAdd Bone In Buffalo Wing Sold Hot - Avg 0.74 Lb to Favorites.Add Bone In Buffalo Wing Sold Hot - Avg 0.74 Lb to Favorites.Bone In Buffalo Wing Sold Hot - Avg 0.74 LbOpen Product Description$7.39 avg/ea$9.99/lbFinal cost based on weightAdd to Cart
Beef & Bean Burrito - 1 Each, $1.99DeliAdd Beef & Bean Burrito - 1 Each to Favorites.Add Beef & Bean Burrito - 1 Each to Favorites.Beef & Bean Burrito - 1 EachOpen Product Description$1.99Add to Cart
Short Cuts Twice Baked Potato - 1 Pound, $3.99Quick & easy meal solutions.Short CutsAdd Short Cuts Twice Baked Potato - 1 Pound to Favorites.Add Short Cuts Twice Baked Potato - 1 Pound to Favorites. SNAP EBT EligibleShort Cuts Twice Baked Potato - 1 PoundOpen Product Description$3.99$3.99/lbAdd to Cart
Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.66 Lb, $5.26 avg/eaFried Chicken Tender, ColdDeliAdd Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.66 Lb to Favorites.Add Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.66 Lb to Favorites. SNAP EBT EligibleFried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.66 LbOpen Product Description$5.26 avg/ea$7.97/lb was $6.59 avg/eaOffer Valid: Sep 30th - Oct 7thFinal cost based on weightAdd to Cart
Southern Fried Fish Sold Cold - Avg 0.51 Lb, $5.09 avg/eaDeliAdd Southern Fried Fish Sold Cold - Avg 0.51 Lb to Favorites.Add Southern Fried Fish Sold Cold - Avg 0.51 Lb to Favorites. SNAP EBT EligibleSouthern Fried Fish Sold Cold - Avg 0.51 LbOpen Product Description$5.09 avg/ea$9.99/lbFinal cost based on weightAdd to Cart
Spicy Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.57 Lb, $4.54 avg/eaFried Chicken Tender, SpicyDeliAdd Spicy Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.57 Lb to Favorites.Add Spicy Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.57 Lb to Favorites. SNAP EBT EligibleSpicy Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.57 LbOpen Product Description$4.54 avg/ea$7.97/lb was $5.69 avg/eaOffer Valid: Sep 30th - Oct 7thFinal cost based on weightAdd to Cart
Peach Cobbler - Avg 0.61 Lb, $3.04 avg/eaDeliAdd Peach Cobbler - Avg 0.61 Lb to Favorites.Add Peach Cobbler - Avg 0.61 Lb to Favorites.Peach Cobbler - Avg 0.61 LbOpen Product Description$3.04 avg/ea$4.99/lbFinal cost based on weightAdd to Cart
Corn Dog - 1 Each, $1.99DeliAdd Corn Dog - 1 Each to Favorites.Add Corn Dog - 1 Each to Favorites.Corn Dog - 1 EachOpen Product Description$1.99Add to Cart
Spicy Fried Chicken Tender - Avg 0.56 Lb, $4.46 avg/eaDeliAdd Spicy Fried Chicken Tender - Avg 0.56 Lb to Favorites.Add Spicy Fried Chicken Tender - Avg 0.56 Lb to Favorites.Spicy Fried Chicken Tender - Avg 0.56 LbOpen Product Description$4.46 avg/ea$7.97/lb was $5.59 avg/eaOffer Valid: Sep 30th - Oct 7thFinal cost based on weightAdd to Cart
Wilmot Farms Speciality Cheese Part Tray - 12 Ounce, $10.99HAVARTI • SHARP CHEDDAR • GOUDA • MONTEREY JACK, WISCONSIN CHEESEWILMOT FARMSAdd Wilmot Farms Speciality Cheese Part Tray - 12 Ounce to Favorites.Add Wilmot Farms Speciality Cheese Part Tray - 12 Ounce to Favorites. SNAP EBT EligibleWilmot Farms Speciality Cheese Part Tray - 12 OunceOpen Product Description$10.99$0.92/ozAdd to Cart
BBQ Rotisserie Chicken - 1 Each, $6.97DeliAdd BBQ Rotisserie Chicken - 1 Each to Favorites.Add BBQ Rotisserie Chicken - 1 Each to Favorites.BBQ Rotisserie Chicken - 1 EachOpen Product Description$6.97Add to Cart
Lemon Pepper Rotisserie Chicken - 1 Each, $6.97DeliAdd Lemon Pepper Rotisserie Chicken - 1 Each to Favorites.Add Lemon Pepper Rotisserie Chicken - 1 Each to Favorites.Lemon Pepper Rotisserie Chicken - 1 EachOpen Product Description$6.97Add to Cart
Original Rotisserie Chicken - 1 Each, $6.97DeliAdd Original Rotisserie Chicken - 1 Each to Favorites.Add Original Rotisserie Chicken - 1 Each to Favorites.Original Rotisserie Chicken - 1 EachOpen Product Description$6.97Add to Cart
Half Slab Ribs Sold Cold - 23 Ounce, $9.99DeliAdd Half Slab Ribs Sold Cold - 23 Ounce to Favorites.Add Half Slab Ribs Sold Cold - 23 Ounce to Favorites. SNAP EBT EligibleHalf Slab Ribs Sold Cold - 23 OunceOpen Product Description$9.99$0.43/ozAdd to Cart
Roasted Chicken Thigh - 1 Each, $1.99DeliAdd Roasted Chicken Thigh - 1 Each to Favorites.Add Roasted Chicken Thigh - 1 Each to Favorites.Roasted Chicken Thigh - 1 EachOpen Product Description$1.99Add to Cart
Wilmot Farms Cheese Party Tray - 12 Ounce, $9.99MILD CHEDDAR • SWISS • COLBY JACK • PEPPER JACKWILMOT FARMSAdd Wilmot Farms Cheese Party Tray - 12 Ounce to Favorites.Add Wilmot Farms Cheese Party Tray - 12 Ounce to Favorites. SNAP EBT EligibleWilmot Farms Cheese Party Tray - 12 OunceOpen Product Description$9.99$0.83/ozAdd to Cart
Apple Cobbler - Avg 0.58 Lb, $2.89 avg/eaDeliAdd Apple Cobbler - Avg 0.58 Lb to Favorites.Add Apple Cobbler - Avg 0.58 Lb to Favorites.Apple Cobbler - Avg 0.58 LbOpen Product Description$2.89 avg/ea$4.99/lbFinal cost based on weightAdd to Cart
Bone In Buffalo Wing Sold Cold - Avg 0.95 Lb, $9.49 avg/eaDeliAdd Bone In Buffalo Wing Sold Cold - Avg 0.95 Lb to Favorites.Add Bone In Buffalo Wing Sold Cold - Avg 0.95 Lb to Favorites. SNAP EBT EligibleBone In Buffalo Wing Sold Cold - Avg 0.95 LbOpen Product Description$9.49 avg/ea$9.99/lbFinal cost based on weightAdd to Cart
Brookshire's Handmade Jalapeno & Cheese Texas Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count, $6.99FULLY COOKEDBrookshire'sAdd Brookshire's Handmade Jalapeno & Cheese Texas Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count to Favorites.Add Brookshire's Handmade Jalapeno & Cheese Texas Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count to Favorites. SNAP EBT EligibleBrookshire's Handmade Jalapeno & Cheese Texas Tamales - 2.5 Ounce - 6 CountOpen Product Description$6.99$0.47/ozAdd to Cart
Brookshire's Texas Ancho Chili Pork Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count, $6.99ANCHO CHILI PORHBrookshire'sAdd Brookshire's Texas Ancho Chili Pork Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count to Favorites.Add Brookshire's Texas Ancho Chili Pork Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count to Favorites. SNAP EBT EligibleBrookshire's Texas Ancho Chili Pork Tamales - 2.5 Ounce - 6 CountOpen Product Description$6.99$0.47/ozAdd to Cart
Brookshire's Texas Chicken Tomatillo Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count, $6.99CHICHEN TOMATILLO SHREDDED CHICKEN WITH MEXICAN SPICES AND TOMATILLOSBrookshire'sAdd Brookshire's Texas Chicken Tomatillo Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count to Favorites.Add Brookshire's Texas Chicken Tomatillo Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count to Favorites. SNAP EBT EligibleBrookshire's Texas Chicken Tomatillo Tamales - 2.5 Ounce - 6 CountOpen Product Description$6.99$0.47/ozAdd to Cart