Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • General Mills Cheerios Real Honey & Natural Almond Flavor Large Size Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 15.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.98
    $0.39/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • Kellogg's Family Size Frosted Flakes Cereal - 21.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.30/oz
  • General Mills Cinnamoji Toast Crunch Large Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 16.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.36/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • Cap'n Crunch Sweetened Corn & Oat Cereal - 12.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.32/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 21st
  • belVita Blueberry Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • KELLOGG's Frosted Flakes Large - 17.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.35/oz
  • Mrs Baird's Powdered Sugar Mini Donuts - 9 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $0.33/fl oz
    was $3.18
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 5th
  • Malt O Meal Berry Colossal Crunch - 26 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.21/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • Hostess Donettes Powdered Mini Donuts - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.48
    $0.35/oz
    was $3.78
    Offer Valid: May 15th - May 21st
  • Malt O Meal Family Size Fruity Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.47
    $0.22/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Malt O Meal Mom Cinnamon Toaster - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.23/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • belVita Cranberry Orange Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • Malt O Meal Cereal Tootie Fruities - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.24/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cap'n Crunch 's Sweetened Corn & Oat Cereal Berries Naturally & Artificially Flavored - 11.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.34/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 21st
  • Malt O Meal Mom Fruity Dyno Bites - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.48
    $0.20/oz
  • Quaker Whole Grain Rolled Oats Quick 1-Minute Regular - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.14/oz
    was $6.98
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Sweetened Rice Cereal - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.98
    $0.36/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 16th
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.98
    $0.37/oz
  • Rice Krispies Original Crispy Mini Marshmallow Squares Treats Snack Bars - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.48
    $0.44/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.30/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Malt O Meal Mom Smores Supersize - 30 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.22/oz
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.775 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.58
    $0.58/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 14th
  • Cheerios Large Size Toasted Whole Grain Oat - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.18
    $0.51/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • Brookshire's Fruit & Cream Instant Oatmeal Variety Pack - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $0.37 each
    was $3.38
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • belVita Soft Baked Baked Banana Bread Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • Quaker Instant Oatmeal Apples & Cinnamon - 12.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.47
    $0.29/oz
    was $4.48
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.78 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.98
    $0.38/oz
    was $12.48
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 28th
  • Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar Cup - 1.69 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.68
    $0.99/oz
    was $1.98
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • General Mills REESE's Puffs Large Size Sweet And Crunchy Corn Puffs - 16.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.36/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
Can't find what you're looking for?