Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Lay's Potato Chips Classic - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $3.98/lb
  • Calidad Corn Chips Tortilla - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.47
    $0.22/oz
    was $2.58
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Tostitos Dip Queso Blanco Medium - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Lay's Wavy Original Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Calidad Brand White Corn Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.47
    $0.22/oz
    was $2.58
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Lay's Barbecue Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Cheetos Crunchy Cheddar Jalapeno Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Fritos Flavor Twists Honey BBQ Flavored Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Hostess Frosted Chocolate Cake With Creamy Filling Cupcakes - 1.588 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.31/oz
    was $4.48
    Offer Valid: Aug 12th - Oct 7th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Tostitos Cantina Thin & Crispy Tortilla Chips - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Little Debbie Honey Buns - 1.767 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.97
    $0.28/oz
    was $3.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Doritos Spicy Nacho Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Cheetos Crunchy Flamin' Hot Limon Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Ricos Cheddar Cheese Sauce Gourmet Nacho - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.37
    $0.22/oz
    was $3.48
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Hostess Cinnamon Streusel Coffee Cakes - 1.45 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.34/oz
    was $4.48
    Offer Valid: Aug 12th - Oct 7th
  • Little Debbie Nutty Buddy Wafers With Peanut Butter - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.97
    $0.25/oz
    was $3.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
Can't find what you're looking for?