Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Classic Chicken Pot Pie - 1 Each

    Open Product Description
    $5.99
  • Chicken Livers - Avg 0.66 Lb

    Open Product Description
    $3.29 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bone In Buffalo Wing Sold Hot - Avg 0.74 Lb

    Open Product Description
    $7.39 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Beef & Bean Burrito - 1 Each

    Open Product Description
    $1.99
  • Short Cuts Twice Baked Potato - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $3.99/lb
  • Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.66 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.26 avg/ea
    $7.97/lb
    was $6.59 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Southern Fried Fish Sold Cold - Avg 0.51 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.09 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Spicy Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.57 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.54 avg/ea
    $7.97/lb
    was $5.69 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Half Slab Ribs Sold Cold - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $0.43/oz
  • Roasted Chicken Thigh - 1 Each

    Open Product Description
    $1.99
  • Bone In Buffalo Wing Sold Cold - Avg 0.95 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.49 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Handmade Jalapeno & Cheese Texas Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Brookshire's Texas Ancho Chili Pork Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Brookshire's Texas Chicken Tomatillo Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Classic Chicken Pot Pie Sold Cold - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
  • Fried Chicken Tenders Sold Cold - Avg 0.77 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.92 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Grab N Go Chicken Tenders - 0.27 Pound

    Open Product Description
    $5.97/lb
    $5.97/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid: Aug 3rd - Oct 5th
    Final cost based on weight
  • Meatloaf With Glaze - Avg 0.86 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.45 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Original Pulled Rotisserie Chicken - Avg 0.68 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.47 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ranch Chickie Wrap - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
  • Roasted Chicken Breast - 1 Each

    Open Product Description
    $3.49
  • Short Cuts Chicken Fried Steak & Mac N Cheese - Avg 0.88 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.03 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts Chicken Fried Steak & Mashed Potatoes - Avg 0.88 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.03 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts Chicken Tenders With Mac & Cheese - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts General Tso Chicken With White Rice - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.74 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts Meatloaf With Mac & Cheese - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.74 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts Meatloaf With Mashed Potatoes - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.74 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?