Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Bananas - Avg 0.40 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.20 avg/ea
    $0.50/lb
    Final cost based on weight
  •  Hass Avocados - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.58
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Strawberries - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $3.98/lb
  • Strawberries - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.98
    $3.99/lb
  • Mandarins Bag - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $1.49/lb
  •  Seedless Green Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.46 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  • Naval Oranges - 4 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $1.25/lb
  •  Cantaloupe - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.48
  •  Lime - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.25
  •  Red Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.48 avg/ea
    $3.77/lb
    was $8.96 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  •  Seedless Red Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.46 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  •  Large Avocado - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.98
  •  Navel Orange - Avg 0.90 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69 avg/ea
    $1.88/lb
    Final cost based on weight
  • Blueberries - 1 Dry Pint (US)
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $3.98/pt
  •  Green Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.48 avg/ea
    $3.77/lb
    was $8.96 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  •  Pineapple - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
  •  Maradol Papaya - Avg 2.75 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.67 avg/ea
    $0.97/lb
    was $3.52 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Gala Apples - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.77
    $0.92/lb
    was $3.48
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Lemon - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.68
  •  Black Plum - Avg 0.40 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $2.98/lb
    Final cost based on weight
  •  Grapefruit - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.38
  • Grapefruit - 1 Each

    Open Product Description
    $1.28
  •  Seedless Black Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.96 avg/ea
    $3.98/lb
    Final cost based on weight
  • Watermelon Slices - Avg 3.00 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.91 avg/ea
    $1.97/lb
    was $6.84 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  •  Gala Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.37 avg/ea
    $2.28/lb
    Final cost based on weight
  •  Kiwi - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.78
  •  Lemon - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.78
  •  Mango - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.28
  •  Bartlett Pear - Avg 0.64 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.27 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  • Bi-Color Red & Green Grapes - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $1.99/lb
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
Can't find what you're looking for?