Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Kid Cuisine All Star Nuggets - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.48
    $0.40/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Jul 2nd
  • MICHELINA's Pop'n Chicken - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.68
    $0.37/oz
  • Kid Cuisine Popcorn Chicken - 8.65 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.48
    $0.40/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Jul 2nd
  • Kid Cuisine Level Up Cheese Quesadilla, Frozen Meal - 9.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.46/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Feb 26th
  • Kid Cuisine Level Up Dino Chicken Nuggets, Frozen Meal - 9.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.46/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Feb 26th
  • Kid Cuisine Mini Corn Dogs, Frozen Meal - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.48
    $0.40/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Jul 2nd
Can't find what you're looking for?