All sale items

6699 items

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Green Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.48 avg/ea
    $3.77/lb
    was $8.96 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Bagged Yellow Onions - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.77
    $0.92/lb
    was $3.88
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.97 WYB 3
    Barq's Root Beer Soda Soft Drink - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $11.48
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.97 WYB 2
    Blue Bell Ice Cream - Half Gallon
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.47
    $16.94/gal
    was $8.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.97 WYB 3
    Coca-Cola Original Soda Soft Drink  - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $11.48
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.97 WYB 3
    Coca-Cola Zero Sugar Soda Soft Drink - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $11.48
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.97 WYB 3
    Diet Coke Soda Soft Drink - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $11.48
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.97 WYB 3
    Dr Pepper Soda - 12 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.91/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • LIMIT 2
    Hormel Pork Spareribs - Avg 5.69 Lbs
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $11.21 avg/ea
    $1.97/lb
    was $20.37 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • $5.97 WYB 3
    Sprite Lemon Lime Soda Soft Drinks - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $11.48
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Super 1 Foods Purified Drinking Water - 16.9 Fluid Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.97
    $0.01/fl oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • LIMIT 2
    Super 1 Foods Value Pack Boneless Skinless Chicken Breasts - Avg 3.54 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.97 avg/ea
    $1.97/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • LIMIT 2
    Super 1 Foods Value Pack Chicken Wings - Avg 4.29 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.45 avg/ea
    $1.97/lb
    was $17.07 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  •  Hass Avocados - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.58
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Snow Crab Clusters - Avg 1.70 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $22.05 avg/ea
    $12.97/lb
    was $28.02 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  •  Cucumber - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.78
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Standard Pride 73% Lean / 27% Fat, Ground Beef Roll - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.94
    $5.47/lb
    was $13.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Brookshire's & Super 1 Foods Thin Sliced White Enriched Bread - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.77
    $0.09/oz
    was $1.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Guidry's Catfish Fillets - 4 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $34.98
    $8.75/lb
    was $37.98
    Offer Valid: Aug 5th - Oct 21st
  • $5.97 WYB 2
    Blue Bell Cherry Vanilla Brown Rim Ice Cream Half Gallon - Half Gallon
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.47
    $16.94/gal
    was $8.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Velveeta Cheese Original - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.97
    $0.22/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 30th - Jan 6th
  • Gala Apples - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.77
    $0.92/lb
    was $3.48
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Brookshire's Whole Kernel Corn - 15.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.97
    $0.06/oz
    was $1.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Community Coffee Signature Blend Dark Roast - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.47
    $0.62/oz
    was $10.48
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.97 WYB 3
    Pepsi Soda Cola X - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $5.48 WYB 3
    Coca-Cola Original Soda Soft Drink  - 101.4 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $7.98
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Blue Plate Mayonnaise - 30 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.68
    $0.16/fl oz
    was $4.98
    Offer Valid: Oct 2nd - Jan 22nd
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Tostitos Dip Queso Blanco Medium - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
Can't find what you're looking for?