Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Hershey's Syrup Genuine Chocolate Flavor - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.98
    $0.21/oz
    was $5.28
    Offer Valid: Sep 11th - Dec 25th
  • Hershey's Syrup Indulgent Caramel Flavor Fat Free - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.18
    $0.24/oz
  • Smucker's Magic Shell Chocolate - 7.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.68
    $0.51/oz
  • Torani Caramel Puremade Sauce - 16.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.48
    $0.39/oz
    was $6.98
    Offer Valid: Sep 21st - Dec 28th
  • Joy Classic Waffle Cones - 0.583 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.57/oz
    was $4.48
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 30th
  • Hershey's Syrup Strawberry Flavor - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.18
    $0.24/oz
  • Hershey's Syrup Genuine Chocolate Flavor - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $9.98
    $0.21/oz
  • Brookshire's Rainbow Ice Cream Cups - 0.146 Ounce - 18 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.18
    $0.83/oz
  • Brookshire's Sugar Ice Cream Cones - 0.417 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.18
    $0.44/oz
  • Hershey's Syrup Genuine Chocolate - 17.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.48
    $0.48/oz
  • Torani Dark Chocolate Puremade Sauce - 16.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.48
    $0.39/oz
    was $6.98
    Offer Valid: Sep 21st - Dec 28th
  • Smucker's Hot Fudge Topping - 15.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.32/oz
  • Hershey's Syrup Mildly Sweet Chocolate Special Dark - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.18
    $0.24/oz
  • Brookshire's Jumbo Ice Cream Cups - 0.229 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.18
    $0.79/oz
  • Hershey's Sundae Dream Double Chocolate Syrup - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.27/oz
  • Joy Enjoy-A Bowls - 0.333 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.38
    $0.85/oz
    was $3.68
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 30th
  • JOY Ice Cream Cups - 0.146 Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.48
    $0.71/oz
    was $2.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 30th
  • Nestle Nesquik Nesquik Chocolate Syrup - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.68
    $0.21/oz
  • Nestle Nesquik Strawberry Nesquik Syrup - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.68
    $0.21/oz
  • Smucker's Butterscotch Topping - 12.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.68
    $0.30/oz
  • Smucker's Caramel Topping - 12.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.68
    $0.30/oz
  • Smucker's Drizzle Caramel Flavored Syrup - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.25/oz
  • Smucker's Drizzle Chocolate Flavored Syrup - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.25/oz
  • Smucker's Hot Fudge Topping - 11.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.68
    $0.31/oz
  • Smucker's Magic Shell Caramel - 7.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.68
    $0.51/oz
  • Smucker's Magic Shell Chocolate Fudge - 7.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.68
    $0.51/oz
  • Smucker's Strawberry Topping - 11.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.68
    $0.31/oz
  • Smucker's Unicorn Magic Shell - 7.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.68
    $0.51/oz
  • Torani White Chocolate Flavored Puremade Sauce - 16.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.48
    $0.39/oz
    was $6.98
    Offer Valid: Sep 21st - Dec 28th
  • Walden Farms Strawberry Syrup - 12 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.98
    $0.41/fl oz
Can't find what you're looking for?