Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Tostitos Dip Queso Blanco Medium - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Little Debbie Honey Buns - 1.767 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.97
    $0.28/oz
    was $3.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Lay's Wavy Original Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Lay's Potato Chips Classic - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Lay's Barbecue Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 28th
  • Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.77
    $0.49/oz
    was $13.69
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Fritos Flavor Twists Honey BBQ Flavored Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $3.98/lb
  • Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.77
    $0.49/oz
    was $13.69
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Brookshire's Bite Size Tortilla Chips - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $0.23/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 14th
  • Crunch 'N Munch Popcorn With Peanuts Buttery Toffee - 3.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.28
    $0.37/oz
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Tostitos Cantina Traditional Yellow Corn Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.775 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.58
    $0.58/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 14th
  • Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Chester's Fries Flamin' Hot Flavored Corn Snacks  - 5.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
  • Little Debbie Oatmeal Creme Pies - 1.35 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.97
    $0.18/oz
    was $3.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Slim Jim Original Smoked Snack Stick - 0.97 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.78
    $1.84/oz
  • Little Debbie With Chocolate Chip Candy Cosmic Brownies - 2.183 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.97
    $0.23/oz
    was $3.18
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
Can't find what you're looking for?