QUESTIONS? CALL US AT 1-888-937-3776 BROOKSHIRES.COM, SINCE 1928 • IF YOU'RE NOT HAPPY, WE'RE NOT HAPPY ... 100% SATISFACTION, 100% OF THE TIME, GUARANTEED!
QUESTIONS? CALL US AT 1-888-937-3776 BROOKSHIRES.COM, SINCE 1928 • IF YOU'RE NOT HAPPY, WE'RE NOT HAPPY ... 100% SATISFACTION, 100% OF THE TIME, GUARANTEED!
Brookshire's
SNAP EBT Eligible
Open Product Description
$13.49
$0.28/oz
Brookshire's Gourmet Cole Slaw - 15 Ounce, $5.29
Brookshire's
SNAP EBT Eligible
Open Product Description
$5.29
$0.35/oz
Smoked Chicken Salad - 12 Ounce, $7.49
CARAMEL COLOR ADDED
Deli
SNAP EBT Eligible
Gluten Free
Open Product Description
$7.49
$0.62/oz
Fresh By Seafood Salad - 12 Ounce, $7.49
Deli
SNAP EBT Eligible
Open Product Description
$7.49
$0.62/oz
Cranberry Pecan White Chicken Salad - 12 Ounce, $7.49
QUESTIONS? CALL US AT 1-888-937-3776 BROOKSHIRES.COM, SINCE 1928 - IF YOU'RE NOT HAPPY, WE'RE NOT HAPPY ...100% SATISFACTION, 100% OF THE TIME, GUARANTEED!
QUESTIONS? CALL US AT 1-888-937-3776 BROOKSHIRES.COM, SINCE 1928 • IF YOU'RE NOT HAPPY, WE'RE NOT HAPPY ... 100% SATISFACTION, 100% OF THE TIME, GUARANTEED!
QUESTIONS? CALL US AT 1-888-937-3776 BROOKSHIRES.COM, SINCE 1928 - IF YOU'RE NOT HAPPY, WE'RE NOT HAPPY ... 100% SATISFACTION, 100% OF THE TIME, GUARANTEED!
Brookshire's
SNAP EBT Eligible
Open Product Description
$4.99
$0.31/oz
Black & Gold Chef Salad - 13 Ounce, $5.99
Deli
SNAP EBT Eligible
Open Product Description
$5.99
$0.46/oz
Brookshire's Classic Cole Slaw - 48 Ounce, $5.97
QUESTIONS? CALL US AT 1-888-937-3776 BROOKSHIRES.COM, SINCE 1928 IF YOU'RE NOT HAPPY, WE'RE NOT HAPPY … 100% SATISFACTION, 100% OF THE TIME, GUARANTEED!