Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Hillshire Protein Small Plates Italian Dry Salami Deli Lunch Meat & Gouda Cheese - 2.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $1.19/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
  • Hormel Smoked Turkey Gatherings Brand Snack Tray - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.97
    $0.43/oz
    was $9.49
    Offer Valid: Sep 30th - Jan 6th
  • Hormel Pepperoni Gatherings Brand Snack Tray - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/oz
  • Hormel Gatherings Brand Honey Ham Gatherings Brand Snack Tray - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.97
    $0.43/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 30th - Jan 6th
  • Hillshire Genoa Salame & White Cheddar Cheese Snacking Protein Small Plates - 2.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $1.19/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
  • Hillshire Snacking Small Plates Hot Calabrese Salame - 2.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $1.19/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
  • Hillshire Snacking Small Plates Wine-Infused Salame - 2.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $1.19/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
  • Hillshire Snacking Uncured Pepperoni & White Cheddar Cheese - 2.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $1.19/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
Can't find what you're looking for?