Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Pepperidge Farm Classic Coconut Layer Cake - 2.45 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.33/oz
  • Pepperidge Farm Snowball Frozen Chocolate Fudge Layer Cake - 19.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.33/oz
  • Sara Lee Classic Strawberry Cheesecake - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.48
    $0.39/oz
  • Sara Lee Pound Cake Family Classic - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.48
    $7.48/lb
    was $7.98
    Offer Valid: Sep 25th - Oct 2nd
Can't find what you're looking for?