All sale items

5941 items

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Purified Drinking Water - 16.9 Fluid Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.97
    $0.01/fl oz
    was $3.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • $7.98 WYB 3
    Coca-Cola Original Soda Soft Drink  - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Down Home Brand Hickory Smoked Sausage - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.48
    $0.35/oz
    was $8.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Dec 18th
  • $7.98 WYB 3
    Dr Pepper Soda - 12 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.91/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • LIMIT 2
    Hormel Pork Spareribs - Avg 5.69 Lbs
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.36 avg/ea
    $1.47/lb
    was $20.37 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • Velveeta Cheese Original - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.98
    $0.22/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 4th - Sep 30th
  • Super 1 Foods Value Pack Chicken Wings - Avg 4.29 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.60 avg/ea
    $2.47/lb
    was $17.07 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • $7.98 WYB 3
    Sprite Lemon Lime Soda Soft Drinks - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Hormel Pork Butt - Avg 7.79 Lbs
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $19.24 avg/ea
    $2.47/lb
    was $32.56 avg/ea
    Offer Valid: Sep 24th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Bagged Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.97
    $0.39/lb
    was $2.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Mandarins Bag - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $1.32/lb
    was $4.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Down Home Brand Hot Hickory Smoked Sausage - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.48
    $0.35/oz
    was $8.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Dec 18th
  • $2.47 WYB 3
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  •  Red Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.48 avg/ea
    $3.77/lb
    was $8.96 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  •  Seedless Red Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.76 avg/ea
    $1.67/lb
    was $4.46 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • Brookshire's & Super 1 Foods Thin Sliced White Enriched Bread - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.97
    $0.10/oz
    was $1.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Guidry's Catfish Fillets - 4 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $34.98
    $8.75/lb
    was $37.98
    Offer Valid: Aug 5th - Oct 21st
  • Bud Light Beer - 12 Fluid Ounce - 24 Count

    Open Product Description
    $18.47
    $0.06/fl oz
    was $25.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Age restricted item
  • Coors Light Beer - 12 Fluid Ounce - 24 Count

    Open Product Description
    $18.47
    $0.06/fl oz
    was $25.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Age restricted item
  • Miller Lite Beer - 12 Ounce - 24 Count

    Open Product Description
    $18.47
    $0.06/oz
    was $25.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Age restricted item
  • 4/$14.97 WYB 4
    Combo Pack Chicken Wingettes - Avg 1.11 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.42 avg/ea
    $5.78/lb
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • $2.77 WYB 3
    Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  •  Jalapeno Peppers - Avg 0.20 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.19 avg/ea
    $0.97/lb
    was $0.26 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  •  Green Bell Peppers - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.57
    was $0.78
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.38
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Ranch Style Brand Beans - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.17
    $0.08/oz
    was $1.68
    Offer Valid: Sep 2nd - Oct 2nd
  • $2.47 WYB 3
    Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • $2.47 WYB 3
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • $7.98 WYB 3
    Coca-Cola Zero Sugar Soda Soft Drink - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.98
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Owens Regular Premium Pork Sausage - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.25/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
Can't find what you're looking for?