Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Pictsweet Farms With Sea Salt Classic Fries Sweet Potato - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.34
    $0.22/oz
  • Pictsweet Farms Sweet Potatoes - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.77
    $0.21/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Alexia Waffle Cut Sweet Potato Seasoned Fries - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.98
    $0.35/oz
    was $8.48
    Offer Valid: Jun 12th - Oct 7th
  • Ore-Ida Sweet Potato Crispy Crinkles French Fried Potatoes, Bag - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.21/oz
    was $6.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Ore-Ida Sweet Potato Crispy Straight-Cut Fries, Bag - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.97
    $0.21/oz
    was $6.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Pictsweet Farms Yam Patties - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.58
    $0.22/oz
Can't find what you're looking for?