Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $3.98/lb
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers - 2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.97
    $0.49/oz
    was $1.48
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 5th
  • CHEEZ-IT White Cheddar Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • KELLOGG's Club Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.36/oz
    was $5.68
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 28th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.38/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 7th
  • KELLOGG's Zesta Original Saltine Crackers - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.24/oz
    was $4.18
    Offer Valid: Aug 19th - Sep 30th
  • CHEEZ-IT Extra Toasty Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • CHEEZ-IT SNAP'D Double Cheese Cheesy Baked Snacks - 7.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.66/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • CHEEZ-IT Hot & Spicy Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • CHEEZ-IT Extra Cheesy Cheezit Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Honey Maid Original Grahams Crackers - 14.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.18
    $0.36/oz
  • CHEEZ-IT Extra Big Baked Snack Crakers - 11.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.43/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • CHEEZ-IT GROOVES Sharp White Cheddar Crunchy Snack Crackers - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.55/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • CHEEZ-IT Pepper Jack Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Ritz The Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.33/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 7th
  • CHEEZ-IT Cheddar Jack Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • KELLOGG's Club Multigrain Crackers - 12.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.39/oz
    was $5.68
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 28th
  • KELLOGG's Club Original Snack Stacks Crackers - 2.083 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.40/oz
    was $5.68
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 28th
  • Austin Peanut Butter On Cheese Sandwich Crackers - 1.375 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.48
    $0.32/oz
  • Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers - 6.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.67
    $0.40/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • CRAV'N Flavor Original Snack Crackers - 3.425 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.68
    $0.20/oz
    was $3.98
    Offer Valid: Jul 22nd - Oct 30th
  • Nabisco PREMIUM Original Topped With Sea Salt Premium Fresh Stacks - 13.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.29/oz
  • Ritz Fresh Stacks Whole Wheat Crackers - 11.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.39/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 7th
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.98
    $0.50/oz
    was $12.48
    Offer Valid: Jul 10th - Oct 2nd
  • CHEEZ-IT Original Family Size Baked Snack Crackers - 21 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.48
    $0.36/oz
    was $8.48
    Offer Valid: Jul 29th - Jan 15th
  • Ritz Snack Packs Peanut Butter Sandwich Crackers - 11.04 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.45/oz
  • KELLOGG's Town House Pretzel Flipsides Original Oven Baked Crackers - 9.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.54/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 28th
  • Pepperidge Farm Goldfish Colors Cheddar Baked Snack Crackers - 6.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.67
    $0.40/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • CRAV'N Flavor Original Rich & Crisp Crackers - 4.567 Ounce - 3 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.68
    $0.20/oz
    was $3.98
    Offer Valid: Jul 22nd - Oct 30th
Can't find what you're looking for?