Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Welch's Welchs Mixed Fruit Snacks - 0.05 Pound - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.97
    $3.49/lb
    was $8.98
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 2nd
  • Welch's Fruit Snacks, Berries 'n Cherries, Family Size - 0.05 Pound - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.97
    $3.49/lb
    was $8.98
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 2nd
  • SUN-MAID California Raisins - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $0.50/oz
  • MOTT's Assorted Fruit Flavored Snacks - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.18
    $0.52/oz
  • Welch's Berries and Cherries Fruit Snacks - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.98
    $0.37/oz
    was $3.48
    Offer Valid: Apr 3rd - Jan 15th
  • Atkins Chocolate Peanut Butter Pretzel Bar - 1.694 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.98
    $1.18/oz
  • MOTT's Assorted Fruit Flavored Snacks - 0.8 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.98
    $0.28/oz
    was $9.98
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • Quaker Rice Cakes Caramel - 6.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.69/oz
  • Atkins Endulge Treat Chocolate Peanut Candies - 1.2 Ounce - 5 Count

    Open Product Description
    $8.48
    $1.41/oz
  • Atkins Endulge Treat Crunchalicious Bar - 0.776 Ounce - 5 Count

    Open Product Description
    $8.48
    $2.19/oz
  • Atkins Endulge Treat Peanut Butter Candies - 5 Ounce

    Open Product Description
    $8.48
    $1.70/oz
  • Atkins Snack Peanut Butter Protein Wafer Crisps - 1.27 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.48
    $1.18/oz
    was $7.98
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 2nd
  • Bear Fruit Rolls Strawberry Multipack - 0.7 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.68
    $1.62/oz
  • Belvita Energy Snack Bites Banana Dark Chocolate & Sunflower Seed Energy Snack Bites, Banana, And Seed, Bag - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $1.00/oz
  • Belvita Energy Snack Bites Blueberry & Sunflower Seed Energy Snack Bites, And Seed - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $1.00/oz
  • Brookshire's Sun-Dried Raisins - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.48
    $0.41/oz
  • DAVE's Killer Bread Amped-Up Protein Bars Blueberry Almond Butter - 1.9 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.48
    $1.25/oz
  • Dave's Killer Bread Organic Cocoa Brownie Blitz Snack Bars - 1.75 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.98
    $1.00/oz
  • Drizzilicious Cookies And Cream Mini Rice Cakes - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.18
    $1.05/oz
  • Gimme Organic Sea Salt Roasted Seaweed Snacks - 0.35 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    $2.68
    $7.66/oz
  • Good Thins Gluten Free Mixed Seed Rice Snacks - 3.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.28
    $1.22/oz
    was $4.68
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • Good Thins Gluten Free Sesame Rice Snacks - 3.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.28
    $1.22/oz
    was $4.68
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • Kind Health Grains Energy Mixed Berry - 1.4 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.85/oz
  • NATURE's Bakery Whole Wheat Fig Strawberry - 2 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.54/oz
  • Ocean Spray Cranberry Bites Milk Chocolate - 5 Ounce

    Open Product Description
    $4.28
    $0.86/oz
  • Ocean Spray Greek Yogurt Cranberry Bites - 5 Ounce

    Open Product Description
    $3.98
    $0.80/oz
  • Orchard Valley Harvest Mix Trail Omega 3 - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.18
    $0.77/oz
  • Quaker Rice Cakes Chocolate - 7.23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.62/oz
  • Quaker Rice Cakes Lightly Salted - 4.47 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $1.00/oz
  • QUEST Tortilla Style Protein Chips - 1.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.48
    $3.16/oz
Can't find what you're looking for?