Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • General Mills Cinnamoji Toast Crunch Large Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 16.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.36/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • Quaker Instant Grits Butter - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.41/oz
    was $4.48
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • POP-TARTS Strawberry Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.22/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 28th
  • General Mills Cheerios Real Honey & Natural Almond Flavor Large Size Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 15.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.98
    $0.39/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • Cheerios Large Size Toasted Whole Grain Oat - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.18
    $0.51/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Large Size Sweetened Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.47
    $0.36/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • POP-TARTS Strawberry Frosted Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $0.24/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.98
    $0.37/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Toasted Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.50/oz
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.775 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.58
    $0.58/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 14th
  • Kellogg's Family Size Rice Krispies Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.36/oz
  • Kellogg's Large Size Corn Flakes Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.50/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.18
    $0.43/oz
    was $5.48
    Offer Valid: Sep 18th - Oct 14th
  • Jim Dandy Grits - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.68
    $1.68/lb
    was $1.78
    Offer Valid: May 8th - Apr 16th
  • Quaker Instant Oatmeal Fruit & Cream Variety - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.98
    $0.42/oz
    was $8.48
    Offer Valid: Jan 16th - Oct 14th
  • KELLOGG's Frosted Flakes Large - 17.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.35/oz
  • Malt O Meal Family Size Fruity Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.47
    $0.22/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Malt O Meal Family Size Cocoa Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.47
    $0.22/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • POP-TARTS Frosted Brown Sugar Cinnamon Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $0.24/oz
  • Quaker Instant Grits Original - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.41/oz
    was $4.48
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • KELLOGG's Corn Flakes Family - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.36/oz
  • KELLOGG's® Frosted Flakes® - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.41/oz
  • General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.98
    $0.39/oz
  • Cap'n Crunch 's Sweetened Corn & Oat Cereal Berries Naturally & Artificially Flavored - 11.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.34/oz
    was $4.98
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 21st
  • POP-TARTS Cherry Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.22/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 28th
  • Post Honey Roasted Large Size Sweetened Cereal With Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.47
    $0.30/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • belVita Blueberry Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • Quaker Instant Grits Flavor Variety Pack - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.41/oz
    was $4.48
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • General Mills Lucky Charms Large Size Frosted Toasted Oat Cereal With Marshmallows - 14.9 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.98
    $0.40/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 4th
  • STEEN's Pure Cane Syrup - 46 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $13.48
    $0.29/fl oz