Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • belVita Blueberry Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • belVita Cranberry Orange Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • Rice Krispies Original Crispy Mini Marshmallow Squares Treats Snack Bars - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.48
    $0.44/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.775 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.58
    $0.58/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 14th
  • belVita Soft Baked Baked Banana Bread Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.78 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.98
    $0.38/oz
    was $12.48
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 28th
  • POP-TARTS Chocolate Fudge Frosted Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $0.24/oz
  • NATURE VALLEY Crunchy Oats 'n Honey Granola Bars - 0.745 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.45/oz
  • POP-TARTS Strawberry Frosted Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $0.24/oz
  • POP-TARTS Strawberry Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.22/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 28th
  • Kellogg's Apple Cinnamon Value Pack Nutri Grain Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.29/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • NATURE VALLEY Sweet & Salty Nut Peanut Chewy Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.54/oz
  • POP-TARTS Cherry Frosted Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $0.24/oz
  • Brookshire's Chocolate Chip Chewy Granola Bars - 0.838 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.48
    $0.37/oz
  • Nature Valley Sweet & Salty Nut Dark Chocolate, Peanut & Almond Chewy Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count

    Open Product Description
    $3.98
    $0.54/oz
  • POP-TARTS S'mores Frosted Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $0.24/oz
  • Nature Valley Sweet & Salty Nut Cashew - 1.2 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.48
    $0.52/oz
    was $7.98
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • belVita Toasted Coconut Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • Nature Valley Sweet & Salty Nut Almond Chewy Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.54/oz
  • Belvita Sandwich Cinnamon Brown Sugar With Vanilla Creme Sandwich Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $0.57/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Original Value Pack Crispy Marshmallow Squares - 0.775 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.48
    $0.44/oz
    was $5.98
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • POP-TARTS Hot Fudge Sundae Frosted Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $0.24/oz
  • Nature Valley Crunchy Maple Brown Sugar Peanut Butter Oats 'n Honey Granola Bars - 1.49 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.48
    $0.42/oz
    was $7.98
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • POP-TARTS Frosted Brown Sugar Cinnamon Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.28
    $0.24/oz
  • Nature Valley Biscuits Cinnamon Almond Butter - 1.35 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.98
    $0.59/oz
  • Kellogg's Nutri Grain Strawberry Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.68
    $0.35/oz
  • POP-TARTS Brown Sugar Cinnamon Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.22/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 28th
  • POP-TARTS Cherry Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48
    $0.22/oz
    was $4.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 28th
  • Kellogg's Nutri Grain Strawberry Value Pack Soft Baked Breakfast Bar - 1.3 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.98
    $0.29/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
Can't find what you're looking for?