They may look like your average green grape, but there is nothing average about Cotton Candy grapes! Each bite tastes like your favorite spun-sugar treat. They are sweet and juicy with a hint of vanilla!
Produce
SNAP EBT Eligible
Open Product Description
$11.21 avg/ea
$4.98/lb
Final cost based on weight
Cotton Candy Grapes - Avg 2.25 Lbs, $11.21 avg/ea
Produce
SNAP EBT Eligible
Open Product Description
$11.21 avg/ea
$4.98/lb
Final cost based on weight
Red Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs, $8.48 avg/ea
Produce
SNAP EBT Eligible
Open Product Description
$8.48 avg/ea
$3.77/lb
was $8.96 avg/ea
Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
Final cost based on weight
Seedless Red Grapes - Avg 2.25 Lbs, $4.46 avg/ea
Produce
SNAP EBT Eligible
Open Product Description
$4.46 avg/ea
$1.98/lb
Final cost based on weight
Seedless Black Grapes - Avg 2.25 Lbs, $8.96 avg/ea
Produce
SNAP EBT Eligible
Open Product Description
$8.96 avg/ea
$3.98/lb
Final cost based on weight
Bi-Color Red & Green Grapes - 2 Pound, $3.97
PREMIUM TABLE GRAPES, TREATED WITH SULFUR DIOXIDE FOR FUNGICIDE USE.