Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Bartlett Pear - Avg 0.64 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.27 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  •  Red Pear - Avg 0.50 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.99 avg/ea
    $1.98/lb
    Final cost based on weight
  • Cajun Sausage Stuffed Pork Chops - Avg 1.45 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.95 avg/ea
    $5.48/lb
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?