Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Welch's Welchs Mixed Fruit Snacks - 0.05 Pound - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.98
    $3.99/lb
    was $8.98
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 21st
  • Welch's Fruit Snacks, Berries 'n Cherries, Family Size - 0.05 Pound - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.98
    $3.99/lb
    was $8.98
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 21st
  • QUEST Tortilla Style Protein Chips - 1.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.18
    $2.89/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 30th
  • Quaker Rice Cakes Caramel - 6.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.68
    $0.72/oz
  • Welch's Mixed Fruit Fruit Snacks - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.98
    $0.37/oz
    was $3.48
    Offer Valid: Apr 3rd - Jan 15th
  • QUEST Tortilla Style Protein Chips - 1.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.18
    $2.89/oz
    was $3.78
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 30th
  • Drizzilicious Cinnamon Swirl Bites Mini Rice Cakes - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.18
    $1.05/oz
  • MOTT's Assorted Fruit Flavored Snacks - 0.8 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.98
    $0.28/oz
    was $9.98
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • Gimme Organic Sea Salt Roasted Seaweed Snacks - 0.35 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    $2.68
    $7.66/oz
  • MOTT's Assorted Fruit Flavored Snacks - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.18
    $0.52/oz
  • Quest Protein Chip Hot N Spicy - 1.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.48
    $3.16/oz
  • SUN-MAID Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin - 0.5 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.98
    $0.50/oz
  • Drizzilicious Birthday Cake With Chia, Quinoa & Flax! Mini Rice Cakes Bites - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.28
    $1.07/oz
  • Atkins Endulge Treat Chocolate Peanut Candies - 1.2 Ounce - 5 Count

    Open Product Description
    $9.98
    $1.66/oz
  • Atkins Endulge Treat Peanut Butter Candies - 5 Ounce

    Open Product Description
    $9.98
    $2.00/oz
  • Quest Cheese Crackers Cheddar - 1.058 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.48
    $2.24/oz
    was $9.98
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 30th
  • Quaker Rice Cakes Chocolate - 7.23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.68
    $0.65/oz
  • Sunsweet Ones Value Pack Amaz!n Prunes - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.98
    $0.66/oz
    was $8.98
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 30th
  • Atkins Endulge Treat Crunchalicious Bar - 0.776 Ounce - 5 Count

    Open Product Description
    $9.98
    $2.57/oz
  • Atkins Snack Peanut Butter Protein Wafer Crisps - 1.27 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.98
    $1.41/oz
  • Belvita Energy Snack Bites Blueberry & Sunflower Seed Energy Snack Bites, And Seed - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.98
    $1.00/oz
  • Brookshire's Sun-Dried Raisins - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.58
    $0.43/oz
  • Good Thins Gluten Free Mixed Seed Rice Snacks - 3.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.28
    $1.22/oz
    was $4.68
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • Good Thins Gluten Free Sesame Rice Snacks - 3.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.28
    $1.22/oz
    was $4.68
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • LEGENDARY FOODS Nacho Popped Protein Chips - 1.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.48
    $2.68/oz
  • NATURE's Bakery Whole Wheat Fig Raspberry - 2 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.48
    $0.46/oz
    was $6.48
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 26th
  • NATURE's Bakery Whole Wheat Fig Strawberry - 2 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.48
    $0.54/oz
  • Navitas Organics Hemp Seeds Organic - 8 Ounce
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Ocean Spray Greek Yogurt Cranberry Bites - 5 Ounce

    Open Product Description
    $4.18
    $0.84/oz
  • Ocean Spray The Original Craisins Brand Sweetened Dried Cranberries - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.78
    $0.63/oz
Can't find what you're looking for?