Filter Results

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Salt & Vinegar Kettle Potato Chips - 8.5 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $0.35/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Jun 24th - Oct 30th
  • Brookshire's Salt & Vinegar Potato Chips - 10 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $0.30/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Jun 24th - Oct 30th
  • Brookshire's Seasoned Tortilla Chips - 13 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $0.23/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 14th
  • Brookshire's Sour Cream & Cheddar Potato Chips - 10 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $0.30/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Jun 24th - Oct 30th
  • Brookshire's Sour Cream & Onion Potato Chips - 10 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $0.30/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Jun 24th - Oct 30th
  • Brookshire's Spicy Guacamole Tortilla Chips - 10 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.98
    $0.30/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 14th
  • Brookshire's Tangy Barbecue Potato Chips - 10 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $0.30/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Jun 24th - Oct 30th
  • Brookshire's Tangy BBQ Kettle Potato Chips - 8.5 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $0.35/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Jun 24th - Oct 30th
  • Brookshire's Variety Snack Pack Potato Chips - 18 Ounce

    Open Product Description
    $8.98
    $0.50/oz
  • Brookshire's White Round Tortilla Chips - 13 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $0.23/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Aug 26th - Oct 14th
  • Brookshire's Zesty BBQ Pork Rinds - 3 Ounce

    Open Product Description
    $1.68
    $0.56/oz
    was $1.98
    Offer Valid: Sep 2nd - Oct 7th
  • Brookshire's Zesty Jalapeno Kettle Potato Chips - 8.5 Ounce

    Open Product Description
    $2.98
    $0.35/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Jun 24th - Oct 30th
  • Calidad Brand Jumbo Size Round Tortilla Chips Nachos - 24 Ounce

    Open Product Description
    $4.18
    $0.17/oz
    was $5.18
    Offer Valid: Sep 30th - Nov 30th
  • Calidad Brand White Corn Tortilla Chips - 11 Ounce

    Open Product Description
    $2.47
    $0.22/oz
    was $2.58
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Calidad Corn Chips Tortilla - 11 Ounce

    Open Product Description
    $2.47
    $0.22/oz
    was $2.58
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cape Cod Kettle Cooked Potato Chips Original - 8 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.47
    $0.43/oz
    was $5.28
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips - 8 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.47
    $0.43/oz
    was $5.28
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cape Cod Sea Salt & Vinegar Kettle Cooked Potato Chips - 7.5 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.47
    $0.46/oz
    was $5.28
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cape Cod Sweet & Spicy Jalapeno Kettle Cooked Potato Chips - 7.5 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.47
    $0.46/oz
    was $5.28
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cazo De Oro Sea Salt Kettle Style Tortilla Chips - 11 Ounce

    Open Product Description
    $4.28
    $0.39/oz
  • Cheetos Baked Crunchy Cheese Flavored Snacks - 7.63 Ounce

    Open Product Description
    $4.99
    $0.65/oz
  • Cheetos Baked Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 7.63 Ounce

    Open Product Description
    $4.99
    $0.65/oz
  • Cheetos Cheesy Mix Variety Pack - 17.25 Ounce

    Open Product Description
    $8.77
    $0.51/oz
    was $13.69
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Cheetos Crunchy Cheddar Jalapeno Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 10 Ounce

    Open Product Description
    $6.48
    $0.65/oz
    was $7.19
    Offer Valid: Sep 14th - Jan 4th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 15 Ounce

    Open Product Description
    $7.29
    $0.49/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 2.88 Ounce

    Open Product Description
    $2.79
    $0.97/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot - 15 Ounce

    Open Product Description
    $7.29
    $0.49/oz
  • Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 2.88 Ounce

    Open Product Description
    $2.79
    $0.97/oz
Can't find what you're looking for?