Filter Results

Search Results

Honeydew Melon - 1 Each, $4.98

Honeydew Melon - 1 Each
Honeydew Melon - 1 Each
Open Product Description
$4.98

Jack Fruit - Avg 13.00 Lbs, $16.64 avg/ea

Jack Fruit - Avg 13.00 Lbs
Jack Fruit - Avg 13.00 Lbs
Open Product Description
$16.64 avg/ea
$1.28/lb
Final cost based on weight

Juan Canary Melon - 1 Each, $4.98

Juan Canary Melon - 1 Each
Juan Canary Melon - 1 Each
Open Product Description
$4.98

Jumbo Watermelon - 1 Each, $7.98

Jumbo Watermelon - 1 Each
Jumbo Watermelon - 1 Each
Open Product Description
$7.98

Kiwi Fruit - 1 Each, $0.58

An edible berry, green kiwis (or kiwifruit) are sweet with a slight citrusy bite. Underneath the fuzzy-soft brown skin, there’s an inner green flesh that’s dotted with edible black seeds. Handy for making both sweet and savory recipes, kiwis are an especially great fruit to use as a meat tenderizer. • Fresh kiwi (sold individually) • Sweet with a citrusy kick • Fuzzy brown skin • Green flesh dotted with edible black seeds • Use for sweet or savory recipes • Entirely edible (skin and flesh)

Kiwi Fruit - 1 Each
Kiwi Fruit - 1 Each
Open Product Description
$0.58

Large Avocado - 1 Each, $2.28

Large Avocado - 1 Each
Large Avocado - 1 Each
Open Product Description
$2.28

Large Lemon - 1 Each, $0.78

Add a citrus kick to sweet or savory recipes with a small extra large lemon. Extremely handy in both cooking and baking, they’re juicy, tart and ideal as slices or wedges. Before cutting a lemon, try gently rolling it back and forth on a cutting board to bring out extra juiciness. • Extra large lemon sold individually • Juicy and tart • Great for slices or wedges • Can be used in sweet or savory recipes

Large Lemon - 1 Each
Large Lemon - 1 Each
Open Product Description
$0.78

Large Lime - 1 Each, $0.78

Limes have a tart, acidic taste with just a slight hint of sweetness. Bright and vibrant in color and flavor, lime juice and zest adds tartness and brightness to a variety of dishes. • Fresh limes sold individually • Tart, acidic taste • Bright and vibrant in color and flavor

Large Lime - 1 Each
Large Lime - 1 Each
Open Product Description
$0.78

Lemon - 1 Each, $0.58

Add a citrus kick to sweet or savory recipes with a small fresh lemon. Extremely handy in both cooking and baking, they’re juicy, tart and ideal as slices or wedges. Before cutting a lemon, try gently rolling it back and forth on a cutting board to bring out extra juiciness. • Small lemon sold individually • Juicy and tart • Great for slices or wedges • Can be used in sweet or savory recipes

Lemon - 1 Each
Lemon - 1 Each
Open Product Description
$0.58

Lemons - 2 Pound, $3.98

Lemons - 2 Pound
Lemons - 2 Pound
Open Product Description
$3.98
$1.99/lb

Limes - 2 Pound, $4.98

Limes - 2 Pound
Limes - 2 Pound
Open Product Description
$4.98
$2.49/lb

Mandarins - 3 Pound, $4.98

Fresh Mandarins, 3 lb bag

Mandarins - 3 Pound
Mandarins - 3 Pound
Open Product Description
$4.98
$1.66/lb

Mango - 1 Each, $0.77

Mango - 1 Each
Mango - 1 Each
Open Product Description
$0.77
was $0.88
Offer Valid: Jul 30th - Aug 6th

Maradol Papaya - Avg 2.75 Lbs, $3.52 avg/ea

The Maradol papaya is juicy and sweetly mild in flavor. Ripe when the thick skin turns from yellow to bright orange, it has reddish-pink flesh and a wide pocket of edible black seeds. If you want a seed-free experience, simply scoop them out and cut papaya into chunks for salads and smoothies. • Maradol papaya (sold individually) • Sweetly mild and juicy • Ripe when skin turns from yellow to orange • Reddish-pink flesh • Edible black seeds • Tropical fruit

Maradol Papaya - Avg 2.75 Lbs
Maradol Papaya - Avg 2.75 Lbs
Open Product Description
$3.52 avg/ea
$1.28/lb
Final cost based on weight

Navel Orange - Avg 0.90 Lb, $1.69 avg/ea

These extra large fresh navel oranges have big flavor! Sweet, juicy and tart, enjoy this citrus fruit as a quick snack, or add to savory and sweet recipes for a punch of bright flavor. • Extra large navel orange sold individually • Sweet, juicy and tart flavor • Vibrant orange color

Navel Orange - Avg 0.90 Lb
Navel Orange - Avg 0.90 Lb
Open Product Description
$1.69 avg/ea
$1.88/lb
Final cost based on weight

Oppy Kee Wee Green Kiwi - 1 Pound, $4.98

Oppy Kee Wee Green Kiwi - 1 Pound
Oppy Kee Wee Green Kiwi - 1 Pound
Open Product Description
$4.98
$4.98/lb

Oranges - 4 Pound, $4.98

Oranges - 4 Pound
Oranges - 4 Pound
Open Product Description
$4.98
$1.25/lb

Oranges - 8 Pound, $7.98

Oranges - 8 Pound
Oranges - 8 Pound
Open Product Description
$7.98
$1.00/lb

Organic Bananas - Avg 0.40 Lb, $0.27 avg/ea

For an appealing snack, pick up a fresh bunch of organic bananas. A good source of potassium and fiber, they’re popular with kids and adults alike. To enjoy them sooner rather than later, choose ones that are yellow. To extend their enjoyability after you bring them home, opt for green ones and let them ripen. Top your oatmeal, bran flakes or yogurt with banana slices; and if they get overripe, you can always use them to make a loaf of yummy banana bread. • Bunch of bananas (about 5 – 7 total) • USDA Organic • High in potassium and fiber • Fat free • Great grab-and-go snack

Organic Bananas - Avg 0.40 Lb
Organic
Organic Bananas - Avg 0.40 Lb
Open Product Description
$0.27 avg/ea
$0.68/lb
Final cost based on weight

Organic Blackberries - 6 Ounce, $3.98

Organic Blackberries - 6 Ounce
Organic
Organic Blackberries - 6 Ounce
Open Product Description
$3.98
$0.66/oz

Organic Blueberries - 6 Ounce, $4.48

Organic Blueberries - 6 Ounce
Organic
Organic Blueberries - 6 Ounce
Open Product Description
$4.48
$0.75/oz

Organic Fuji Apple - 2 Pound, $3.98

Organic Fuji Apple - 2 Pound
Organic
Organic Fuji Apple - 2 Pound
Open Product Description
$3.98
$1.99/lb

Organic Raspberries - 6 Ounce, $3.98

Organic Raspberries - 6 Ounce
Organic
Organic Raspberries - 6 Ounce
Open Product Description
$3.98
$0.66/oz

Organic Seedless Green Grapes - Avg 2.00 Lbs, $7.96 avg/ea

Grapes are a sweet, crisp, portable and tasty snack ideal for eating anytime, anywhere. Fresh, healthy, and delicious, grapes are jam-packed with all kinds of naturally wholesome goodness. Grapes are a natural source of beneficial plant compounds, including antioxidants and other polyphenols. Sweet, crisp, juicy Enjoyable both on their own or as part of a recipe, grapes are a versatile ingredient. Grapesare a healthy, anytime snack, perfect for any moment from breakfast to dessert. Pairs well with wine, cheese boards, yogurt Grapes can keep for up to two weeks when following a few simple steps: Always refrigerate for maximum shelf life Store unwashed and dry; rinse before serving Avoid storing compressed or squeezed To avoid odor absorption, do not store grapes next to onions or leeks

Organic Seedless Green Grapes - Avg 2.00 Lbs
Organic
Organic Seedless Green Grapes - Avg 2.00 Lbs
Open Product Description
$7.96 avg/ea
$3.98/lb
Final cost based on weight

Organic Seedless Red Grapes - Avg 2.00 Lbs, $7.96 avg/ea

Grapes are a sweet, crisp, portable and tasty snack ideal for eating anytime, anywhere. Fresh, healthy, and delicious, grapes are jam-packed with all kinds of naturally wholesome goodness. Grapes are a natural source of beneficial plant compounds, including antioxidants and other polyphenols. Sweet, crisp, juicy Enjoyable both on their own or as part of a recipe, grapes are a versatile ingredient. Grapesare a healthy, anytime snack, perfect for any moment from breakfast to dessert. Pairs well with wine, cheese boards, yogurt Grapes can keep for up to two weeks when following a few simple steps: Always refrigerate for maximum shelf life Store unwashed and dry; rinse before serving Avoid storing compressed or squeezed To avoid odor absorption, do not store grapes next to onions or leeks

Organic Seedless Red Grapes - Avg 2.00 Lbs
Organic Seedless Red Grapes - Avg 2.00 Lbs
Open Product Description
$7.96 avg/ea
$3.98/lb
Final cost based on weight

Peaches - Avg 0.50 Lb, $0.89 avg/ea

Peaches - Avg 0.50 Lb
Peaches - Avg 0.50 Lb
Open Product Description
$0.89 avg/ea
$1.77/lb
was $1.49 avg/ea
Offer Valid: Jul 30th - Aug 6th
Final cost based on weight

Pineapple - 1 Each, $1.98

Pineapple - 1 Each
Pineapple - 1 Each
Open Product Description
$1.98

Pink Lady Apple - Avg 0.60 Lb, $1.19 avg/ea

Pretty and pink, Pink Lady apples have a delicious tart taste and are great for cooking or eating fresh! • Pink Lady apple • Tart flavor • Try with peanut butter for a satisfying snack

Pink Lady Apple - Avg 0.60 Lb
Pink Lady Apple - Avg 0.60 Lb
Open Product Description
$1.19 avg/ea
$1.98/lb
Final cost based on weight

Plums, Black - Avg 0.40 Lb, $1.19 avg/ea

Plums, Black - Avg 0.40 Lb
Plums, Black - Avg 0.40 Lb
Open Product Description
$1.19 avg/ea
$2.98/lb
Final cost based on weight

Plums, Red - Avg 0.40 Lb, $1.19 avg/ea

Plums, Red - Avg 0.40 Lb
Plums, Red - Avg 0.40 Lb
Open Product Description
$1.19 avg/ea
$2.98/lb
Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?