Filter Results

Category

Category

Brand

Brand

Search Results

Sort by
  • BASKET & BUSHEL Broccoli Slaw - 12 Ounce

    Open Product Description
    $3.18
    $0.26/oz
  • Local Bounti Crispy Green Leaf - 4 Ounce

    Open Product Description
    $3.28
    $0.82/oz
  • Local Bounti Spring Mix - 4 Ounce

    Open Product Description
    $3.28
    $0.82/oz
  • ORGANICGIRL 50/50! - 5 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $4.48
    $0.90/oz
  • Organicgirl Arugula Spinach 50% Baby Spinach & 50% - 5 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $4.48
    $0.90/oz
  • Organicgirl Baby Red Chard, Bok Choy, Tatsoi, Spinach, Green Swiss Mizuna, Arugula, Supergreens - 5 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $4.48
    $0.90/oz
  • Organicgirl Baby Spinach - 10 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $6.98
    $0.70/oz
  • Organicgirl Baby Spinach Organic - 5 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $4.48
    $0.90/oz
  • Organicgirl Baby Spring Mix - 10 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $6.98
    $0.70/oz
  • Organicgirl Spring Mix - 5 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $4.48
    $0.90/oz
  • Taylor Farms Baby Spinach & Baby Lettuces 50/50 Blend - 10 Ounce

    Open Product Description
    $5.48
    $0.55/oz
  • Taylor Farms Classic Garden Salad Kit - 12 Ounce

    Open Product Description
    $2.18
    $0.18/oz
  • Taylor Farms Classic Romaine - 9 Ounce

    Open Product Description
    $1.77
    $0.20/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Taylor Farms Green Butter Lettuce & Red Leaf Sweet Blend - 6 Ounce

    Open Product Description
    $1.77
    $0.30/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Taylor Farms Iceberg Lettuce, Red Cabbage & Carrot Garden Salad - 24 Ounce

    Open Product Description
    $3.68
    $0.15/oz
  • Taylor Farms Romaine & Iceberg Lettuce, Red Cabbage, Carrot, Radish American Blend - 12 Ounce

    Open Product Description
    $1.77
    $0.15/oz
    was $3.28
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Taylor Farms Spring Mix - 10 Ounce

    Open Product Description
    $5.48
    $0.55/oz
  • Taylor Farms Tender Baby Spinach Leaves - 6 Ounce

    Open Product Description
    $3.28
    $0.55/oz
  • Taylor Farms Tender Spinach Leaves - 10 Ounce

    Open Product Description
    $5.48
    $0.55/oz
  • Taylor Farms Tender Spinach Leaves - 9 Ounce

    Open Product Description
    $3.28
    $0.36/oz
  • Taylor Farms Tri-Color Green Cabbage, Red Cabbage & Carrot Coleslaw - 14 Ounce

    Open Product Description
    $2.48
    $0.18/oz
Can't find what you're looking for?